Tag: terrorizem

S’kanë të ndalur sulmet terroriste. Terrori shokon Manhattanin

0
Një kamion u vërsulet këmbësorëve dhe njerëzve me biçikletë në zemër të metropolit botëror, Nju Jork. Tetë vetë ndërrojnë jetë, mjaft vetë u plagosën....
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe