Tag: si te shkoj ne amerike

Qytezat amerikane: Tokë falas dhe 80 mijë USD nëse jetoni këtu

0
Qytezat amerikane kanë nisur një përpjekje për rivitalizimin e tyre. Në përpjekje për të shëndoshur komunitetet anemike, ata po nxisin njerëzit që të vendosen aty. Sipas...

Nga Bjeshkët në Bronks: udhëtimi ilegal i shqiptarëve drejt Amerikës

0
Vila 3-katëshe e familjes Malaj në qytezën e vogël të Bajzës në Malësi të Madhe ka mbetur thuajse e shkretë. Pronari Palokë Malaj, baba...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe