Tag: shqiptaret ne zvicer

Gazeta zvicerane: Ja çfarë mund të mësojmë ne nga shqiptarët

0
Shqiptarët në Zvicër shpesh luftojnë me paragjykime. Por, ata kanë edhe shumë të mira. ‘Blick’ me një shkrim special jep pesë gjërat që zviceranët...

Zvicra, destinacioni kryesor për profesionistët e talentuar

0
Në përgjithësi Zvicra kishte rezultate mjaft të mira, duke kryesuar me 11 nga 15 ekonomitë më konkurruese të talenteve Zvicra është renditur edhe një herë...

Fshati zviceran që ofron 70 mijë franga për të jetuar atje

0
25 mijë franga për të rritur dhe 10 mijë për fëmijë, që do të thotë 70 mijë franga për një familje katër anëtarëshe Banorët e...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe