Tag: shqiptaret ne suedi

Çfarë nuk dini për Suedinë?

0
Shpesh kemi dëgjuar rreth të mirave socio-ekonomike nga shtetet nordike ku edhe Suedia pothuajse në shumicën e rasteve përmendet si një shtet që sjell...

Suedia shpall vende të lira pune dhe profesionet që kërkohen

0
Enti i Migracionit të Suedisë ka publikuar listën zyrtare të profesioneve më të kërkuara dhe ka publikuar disa informacione të detajuara në anglisht mbi...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe