Tag: shqiptaret ne france

Shkelën rregullat e qëndrimit – Riatdhesohen 31 shtetas shqiptar nga Franca...

0
31 shtetas shqiptar janë riatdhesuar mbrëmjen e djeshme në aeroportin “Nënë Tereza” nga Franca dhe Belgjika pasi kanë shkelur rregullat e qëndrimit në zonën...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe