Tag: shqiptaret ne belgjike

Simbolet e Brukselit “vishen” kuq e zi

0
Me flamur dhe me veshje kombëtare shqiptare janë “veshur” dy nga simbolet e Brukselit dhe të Belgjikës: Atomiumi dhe "Manneken-Pis" Dita e Flamurit shënohet nga...

Shkelën rregullat e qëndrimit – Riatdhesohen 31 shtetas shqiptar nga Franca...

0
31 shtetas shqiptar janë riatdhesuar mbrëmjen e djeshme në aeroportin “Nënë Tereza” nga Franca dhe Belgjika pasi kanë shkelur rregullat e qëndrimit në zonën...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe