Tag: shqiptaret ne alaske

Shqiptarët e Alaskës “mbretërit” e taksive

0
Alaska është vendi që i ngroh shqiptarët me mallin dhe dashurinë për vendlindjen edhe pse askush nuk e di numrin e saktë të shqiptarëve...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe