Tag: shqiptaret me te famsheM

Keto jane 100 shqiptarët më popullorë ne rrejtet sociale

0
Shumica e shqiptareve, midis njerëzve të grupmoshave të ndryshme, nga adoleshentë tek 70-vjeçarët, ka akses në rrjetet sociale dhe kryesisht në facebook. Ka pak...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe