Tag: shqiptaret dembele

Raporti i BB: Shqiptarët më “dembelët” në rajon dhe Europë

0
Edhe pse mund të rrinë me orë të gjata në punë, të punojnë fundjavave, të përpiqen shumë për të arritur objektivat që iu janë...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe