Tag: shokuese

Shokohet nëna, djali i shet mobiliet për të luajtur bixhoz

0
Një nënë është tronditur kur ka shkuar në shtëpi dhe ka parë që djali i ka shitur të gjitha mobiliet. 41 vjeçari I fiksuar pas lojrave të...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe