Tag: sherr per pronat

Sherr për pronat në familje, gruaja i kërkon divorcin burrit pas...

0
Bashkëshortët Floresha dhe Bujari janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare”, pasi ndodhen në një konflikt për tokën...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe