Tag: shafrani

Harrojeni Hashashin, ja kush është bima që do ju bëjë milionerë....

0
Dy mijë lekë të reja për një gram. Quhet ari i kuq. Është erëza më e shtrenjtë në botë dhe ndër tre ushqimet më...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe