Tag: raste me kancer

Rreth 6500 raste me kancer çdo vit në vendin tonë, keto...

0
Kanceri i mushkërisë dhe i gjirit llojet kryesorë Gjatë një viti në vendin tonë diagnostikohen rreth 6500 pacientë me kancer. Sëmudjet tumorale janë një ndër...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe