Tag: pune sezonale ne gjermani

Punësimi sezonal në Gjermani për 2018 / Kushtet për studentët që...

0
Për të gjithë studentët mbi 18 vjeç, që njohin gjuhën gjermane dhe duan të punojnë në Gjermani, ambasada gjermane njofton se sot më datë...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe