Tag: pune ne dubai

Dubai hap dyert për shqiptarët, ja sa janë rrogat dhe punet...

0
Kryeqendrat e lindjes së mesme, Dubai dhe Abu Dabi janë kthyer në një atraksion për të rinjtë shqiptar. Nëpërmjet agjencive të punësimit ata krijojnë...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe