Tag: nxenesit sherr

Pamje të rënda/ Nxënësit e klasës së nëntë rrahin nëndrejtoreshën, përfundon...

0
Nëndrejtoresha e një shkolle 9 vjeçare në Shtetet e Bashkuara përfundoi në spital me plagë të lehta në kokë dhe trup si pasojë e...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe