Tag: miniere ari ne shqiperi

Kjo zonë e Shqipërisë ‘noton’ mbi ar

0
Shqipëria ka një nëntokë të pasur me minerale të shumta. Nxjerrja dhe përpunimi i tyre është një nga aktivitetet kryesore për të cilat kompanitë...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe