Tag: Llotaria amerikane

Ja kur dalin pergjigjet e llotarise amerikane DV-2025

0
Pergjigjet e Lotarise amerikane DV 2025 dalin ne date 4 maj 2024. Te gjithe ata qe kane aplikuar per lotarine amerikane, mund te kontrollojne...

Nisin sot aplikimet për Lotarinë Amerikane, ja çfarë duhet të dini

2
Asthu sic ishte njoftuar edhe më parë, sot më datë 2 tetor 2019 në orën lokale 18:00, nisin aplikimet për Lotarinë Amerikane DV-2021 Aplikimet do...

“Si e fitova Lotarinë Amerikane dhe çfarë më ndodhi në Amerikë”,...

0
Ana nuk ngurron të rrëfejë gjithçka, të mirat dhe të këqijat që të presin, pasi shkel në “tokën e premtuar”.. Ajo ka një histori...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe