Tag: krimet e komunizmit

Vari veten në të njëjtin litar me nënën e saj/ Historia...

0
Jeta e vajzës më të lakmuar të kryeqytetit në vitet ‘5O – ‘6O-të, marrëdhëniet me meshkujt dhe shpërfillja ndaj pushtetit përmes jetës së saj...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe