Tag: Itali

Italia “paguan” emigrantët për t’u kthyer në atdhe, përfshihen edhe shqiptarët

0
Vetëm pak ditë më parë, raporti i PWc tregoi se shqiptarët kryesonin listën e azilantëve të 2015 dhe 2016 që ishin ende në pritje...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe