Tag: ilir beqja

Një ndër bosat e politikës: 10 llogari dhe një super vilë...

0
Sa herë që në Shqipëri flitet për “peshqit e mëdhenj”, emri i tij Ilir Beqjes qarkullon rëndshëm në rrjetet sociale si “peshkaqeni”. Beqja hyri në...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe