Tag: Gjermani

Familja shqiptare rrezikon të dëbohet, por… “ai punon sa për tre”

0
Familja Ajazaj nga Shqipëria, e cilësuar si shembull i integrimit të suksesshëm në Gjermani, vetëm 1 javë më parë ishte bërë temë në mediat...

Te jetosh ne Gjermani, hapat qe duhen ndjekur

0
Keto jane disa nga hapat qe duhen ndjekur per ato qe duan te jetojne , punojne apo studjoijne ne Gjermani. Pasaporta dhe viza Për hyrjen në...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe