Tag: ermira murati

Shkencëtarja shqiptare ne Amerike, Ermira Murati: Kur rritesh në Shqipëri s’ke...

0
Inxhinieria shqiptare që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mira Murati, ka qenë gjatë kësaj kohe në qendër të vëmendjes për...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe