Tag: erl murati

Trondit gazetari shqiptar: Ish-kryeministri ka 13 vjet pa punë, blen prona...

0
“Një ish-kryeministër që ka 13 vjet pa punë dhe shëtit me një fuoristradë 90 mijë euro dhe nuk del një prokuror t’i thotë se...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe