Tag: emigrimm ne kanada

Kanadaja heq vizat për këto dy shtete. Përfitojnë dhe shqiptarët

0
Ministria për Shtetësi dhe Migrim e Kanadasë, njoftoi se kanë hequr vizat për qytetarët e Bullgarisë dhe Rumanisë. Në njoftimin e publikuar nga ministria bëhet...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe