Tag: emigrant ne amerike

Amerike, emigranit i refuzohet transplati i Zemres. Familjaret kerkojne ndihme ne...

0
SHBA, emigrantit të paligjshëm nuk i lejohet transplanti i zemrës Ëndrra e kryerjes së një transplanti të zemrës dhe një jete të re, i është...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe