Tag: emigracion ne amerike

Qytezat amerikane: Tokë falas dhe 80 mijë USD nëse jetoni këtu

0
Qytezat amerikane kanë nisur një përpjekje për rivitalizimin e tyre. Në përpjekje për të shëndoshur komunitetet anemike, ata po nxisin njerëzit që të vendosen aty. Sipas...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe