Tag: eliza spiropali

Makina e re luksoze e deputetes Elisa Spiropali kushton pak a...

0
Në një kohë që qytetarët dhe opozita po protestojnë kundër qeversië për shtimin e taksave, dhe përkeqësimin e situatës ekonomike, duket se për deputeten...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe