Tag: Ekonomi

12 mld euro nga pagat – Emigrantët shqiptarë në Itali kontribuojnë...

0
256 mijë shqiptarë, emigrantë të rregullt në Itali dhe që janë në marrëdhënie po të rregullt pune, kontribuojnë plot 12 miliardë euro në ekonominë...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe