Tag: dritan shakohoxha

SHAKOHOXHA RRËFEN MOMENTIN MË TË VËSHTIRË TË JETËS

0
Gazetari dhe komentatori i njohur i sportit, Dritan Shakohoxha ka qenë i ftuar sonte në Kurthin e Piter Panit, ku rrëfeu, ndër të tjera,...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe