Tag: donald lu

Çështja “Tahiri”, reagon Donald Lu: Mjaft më! Keni 27 vjet qe..

0
Ambasadori amerikan Donald Lu ka reaguar mbi kërkesën e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për arrestimin e Saimir Tahirit si dhe rrëzimin e saj...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe