Tag: dashuri ne azil

Të gjesh dashurinë në azil, historia e veçantë e dy të...

0
Historia si kanë përfunduar në azil është e trishtë… por ata rrëfejnë si fati dhe dashuria u buzëqeshi sërish. Dashuria nuk njeh moshë dhe as...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe