Tag: cudira me spitalet private

Tek spitali privat në Shqipëri, i thanë je për operacion. Pasi...

0
L.B. e semure nga zemra dhe mbi pesha shkon me urgjenc ne nje spital privat ne Tirane. Pas ekzaminimit qe I bejne doktoret I...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe