Tag: burri alketa vejsiut

Alketa Vejsiu prezanton bashkëshortin e saj: Kam marrë kingun e Vlorës

0
Alketa Vejsiu është rregullisht prej vitesh në ekran, një nga moderatoret më të dashura për publikun. Mirëpo shpesh herë kemi lexuar dhe kemi kuptuar...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe