Tag: Benjamin Prelvukaj

Historia si në përralla e shqiptarit, nga kamarier në pronar restorantesh...

0
Duket se legjenda për shqiptarët që e kanë nisur nga hici dhe kanë përfunduar në sipërmarrës të mëdhenj nuk është një legjendë. Për Alban Prelvukajn...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe