Stuhia e forte ngre ne ajer shezlonget luksoz ne Ksamil. Shi dhe fortune. (Video)

67
0

Diten e sotme ashtu sic ishte paralajmeruar, ka pasur reshje shiu ne te gjithe vendin tone ndersa ne bregtet edhe stuhi te forta ere.

Nderkohe edhe ne Ksamil ka pasur nje stuhi te forte kur shikohet se shezlonget kane fluturuar ne ajer.

Me gjithe ato cmime te shtrenjta kete vere ne Ksamil, duket sikur dhe moti eshte kundra tyre.

Po keshtu dhe ne Durres moti ka qene me reshje shiu dhe ere.

Nga dita e neserme pritet nje permiresim i motit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.