Sozia e Edi Rames fotografohet ne Gjermani, habiten te gjithe nga ngjashmeria (Foto)

865
0

Fotoja e një personi te ngjashem me kryeministrin shqiptar Edi Rama ka habitur të gjithë njerëzit.

Personi është i ulur një stacion metroje në Leipzig të Gjermanisë duke pritur me telefonin në dorë, i veshur me një pallto të zezë dhe kapele në kokë.

Ngjashmëria është mjaft e madhe me Edi Ramen.

Në qoftë se nuk do ta shihnim sot në Durrës, nuk do të kishte dyshim se ai do të kishte udhëtuar për në Gjermani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.