Sot është një prej këngëtarëve më të dashur, e njihni dot vogëlushin në foto?

1191
0

Sot ai është një prej këngëtarëve shqiptarë më të dashur për publikun, por ja se si dukej aidisa vite më parë.

Mesa duket këngëtarin e ka kapur nostalgjia për fëmijërinë, duke ndarë me ndjekësit një foto kur ishte fare i vogël.

“Kush e njeh këtë vogëlushin?”, shkruan ai, shoqëruar me një ikonë buzëqeshje.

Edhe pse nuk eshte e lehte per tu dalluar, ata qe e njohin mire e dinë se behet fjalë për këngëtarin Shpat Kasapi.

Ajo që vihet re eshte se këngëtari vijon që të ruajë të njëjtën buzëqeshje si në fëmijëri dhe kjo gjë dallohet direkt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.