Sot eshte nje kengetare me fame boterore, e njihni dot vajzen shqiptare ne foto

867
0

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi është bërë nostalgjike për të shkuarën.

Behet fjale per këngëtaren shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha e cila ka publikuar një foto të shumë viteve më parë, kur ishte vetem 8-vjeçe.

Bebe shfaqet me flokë të zeza e të gjata dhe me një buzëqeshje të lehtë në fytyrë.

Këngëtarja ka ruajtur të njëjtat tipare të ëmbla edhe në ditët e sotme dhe dukshëm dallon se është ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.