Sot dita e parë e të nxehtit afrikan, ja sa do te zgjase..

2
0

Sipas sinoptikanes se njohur Tanja Porja, sot fillon rritja e temperaturave dhe per disa dite me rradhe do te jemi ne kushte termike te nxehta, presim te kemi temperatura mjaft te larta deri ne fund te muajit dhe pertej qershorit.

Per me teper shikoni videon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.