Sot 110 vjetori i lindjes së Enver Hoxhës, Rezarta Shkurta bën këtë dedikim!

354
0

16 tetori përkon me ditën e lindjes së ish-diktatorit Enver Hoxha. Në këtë 110 vjetor të lindjes së tij kanë reaguar nusja e djalit të tij si dhe Rezarta Shkurta, partnerja e Ermal Hoxhës.

“Sot për familjen tonë është një ditë e shënuar, në përkujtim të 110-vjetorit të datëlindjes së Enver Hoxhës’, shkruan Teuta, bashkëshortja e Ilir Hoxhës. Këtë postim të vjehrrës së saj e ka publikuar edhe Rezarta Shkurta, bashkëshortja e Ermal Hoxhës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.