Snajpera, helikopterë dhe kudo tym, Forcat Speciale “pushtojnë” Tiranën (FOTO)

349
0

Qytetarët e Tiranë kanë qenë dëshmitarë të një parade ushtarake të Forcave Speciale nga disa vende, përfshirë edhe Shqipërinë.

Parada u organizua me pjesëmarrjen e forcave të ushtrisë nga Shqipëria, Kosova, Kroacia dhe Britania e Madhe, të cilët treguan forcën në sheshin Nënë Tereza në Tiranë.

Na galerinë e mësipërme do të mund të njiheni me disa prej momenteve spektakolare të paradës.

Foto:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.