“S’kena me u pa mo bashkë”, pasi braktisi emisionin në mes të sezonit, reagon për herë të parë Renato Mekolli

1595
0

Ditën e djeshme u hap lajmi se shefi i kuzhinës Renato Mekolli braktisi emisionin ‘Hell’s Kitchen’ në mes të sezonit televiziv.

Skenaristja e emisionit, Zefina Hasani sqaroi se shefi e la në mes emisionin për arsye krejtësisht personale.

Ndërkohë vjen edhe reagimi nga vetë Renato, i cili përmes një postimi në rrjetin social Instagram shkruan:

‘Disa do gëzohen, disa do mërziten! Vazhdimit nuk i dihet…Fund!’.

Por shefi i kuzhinës nuk e le me kaq, ai poston edhe refrenin e këngës ‘Plas’ të Flori Mumajesit, ku citon:

‘S’kena me u pa më bashkë’.

Mbase shef Renato ka hatërmbeteje dhe ky ishte një diss për programin që drejtoi deri tani?!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.