Skandal në pallatin mbretëror, dalin fotot shokuese të Meghan

466
0

Disa nga fotot me skena hot të Meghan Markle gjatë serive të Csi New Jork dhe me pistoletë në dorë gjatë një provimi për seritë televizive “Fringe” janë publikuar së fundmi nga revista italiane Chi.

Fotot po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale ndërsa përfaqësuesi i revistës thotë se qarkullojnë edhe fotot të ish-artistes topless.

Gruaja e ardhshme princit Harry sigurisht që nuk ka frikë të flirtojë e veshur me të brendshme në skenat seksi në filmin e radhës.

Tashmë është e qartë pse bukuroshja ia ka marrë mendjen princit.

Harry më herët ka qënë i lidhur me Cressida Bonas, Chelsy Davy dhe Ellie Goulding, ndërsa Meghan ka qenë e martuar me producentin Trevor Engleson, por u divorcuan në 2013, pas dy vitesh martesë dhe 9 vitesh së bashku.