Skandal në Fushë-Krujë, publikohet videoja erotike e mësuesit pervers të matematikës.

720
0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike denoncimin e një mësueseje nga një shkollë në Fushë Krujë.

Denoncimi është bërë për mësuesin e matematikës të shkollës “Adem Gjeli” në Fushë-Krujë të cilët i është bërë publike një video erotike, me pamje shumë të rënda.

“Me turp por sot në shkollen 9 vjeçare “Adem Gjeli” në Fushë Krujë në telefonat e nxënësve qarkullonte një video perverse e mesuesit te matematikes”- shkruan mësuesja.

Albeu.com disponon videon erotike me pamje të rënda por për shkak se ende nuk dihen rrethanat e publikimit të videos dhe ambientin ku është xhiruar kemi vendosur të mos e publikojmë deri në zbulimin e plotë të tyre.

Postimi i plotë

Një video skandaloze po qarkullon në telefonat e nxënësve në shkollën ‘Adem Gjeli’ në Fushë Krujë.

Narkodrejtoresha bën presion të mbyllë skandalin.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

Për arsye etike nuk po botoj videon në FB. sb

“Përshëndetje d.Berisha.Me turp por sot ne shkollen 9 vjecare Adem Gjeli ne Fushë Kruje ne tel e nx qarkullonte nje video perverse e mesuesit te matematikes.

Duke mos mjaftuar kjo nx dhe mesuesit jan perballur me presionin e Dr.Nikolina Karaj e cila e kaloi ne heshtje si dhe shum ngjarje te tjera te ndodhura ne kete shkolle.Te dergoj videon por dua anonimat te plote.

Me shume respekt personit me te besuar Dr.Sali Berisha”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.