Skandal: Futbollisti kapet “mat” në shtrat me presidentin e klubit

487
0

Si duket skandalet në futboll nuk paskan të sosur…

Në media po bëhet nami pasi është shpërndarë në kohë rekord një foto ku shihen dy emra të njohur të futbollit paraguaian. Një foto skandaloze ku shihen dyshja të zhveshur dhe të përqafuar me njëri-tjetrin në shtrat u bë ‘refren’ i internetit për ditën e sotme. Bëhet fjalë për presidentin e klubit, Rubio Ñú de Luqu, Antonio González dhe futbollisti i ekipit, Bernardo Gabriele Caballero.

Fotoja si duket është publikuar nga vetë Caballero, vetë presidenti i klubit, i cili e pohoi këtë skandal dhe e mendon këtë pasi futbollisti ka kërkuar të transferohet dhe te mos ishte me në klubin, Rubio Ñú de Luqu.

Më poshtë do shihni edhe videon ku Antonio bën deklaratën./intv.al/