Situata del jashtë kontrollit në studio, Mustafa Nano ofendon rëndë deputetin e PD-së

615
0

Pasi Salianji ka publikuar një video ku hedh poshtë versionin e Prokurorisë, në lidhje me cështjen “Babalja”, gazetari Mustafa Nano është përplasur me deputetin e PD-së në Opinion.

Mustafa Nano e ka ofenduar deputetin Salianji, duke e quajtur si “dhi e zgjebosur”, “zar i vogël” dhe që ishte penduar që i kishte dhënë dorën në dy raste, pasi nuk e kishte merituar.

Por Salianji ka thënë se këto ishin provokime me qëllim për të hequr vëmëndjen nga skandali i audio-përgjimit të vellait të Ministrit të Brendshëm.

Më tej deputeti i ka thënë: Zhvishu lakuriq, por nuk e tërheq dot vëmendjen