Si kurrë më parë/ Rama flet për ndarjen nga ish bashkeshortja Matilda Makoçi: Doli lajmi se Gregori…

358
0

Kryeministri Rama folur për akuzat e ngritura nga PD-ja se Gregori nuk është djali i tij, por i babait të tij me ish-gruan e kryeministrit, Matilda Makoçin.
Rama tha se ky është një lajm i fabrikuar nga PD-ja, pasi ndarja me Matilden ishte me mirëkuptim dhe zgjati vetëm 1 seancë gjyqi. 

“Për mua fabrikuan një dosje të tërë gjyqi të ndarjes me nënën e Gregut, ku u arrit deri në mostruozitetin që të shkruhej që unë në gjyq paskësha akuzuar nënën e djalit tim se djali im ishte djali i babait tim. Është një dosje e sajuar 100% nga PD-ja dhe 100% është gënjeshtër”, tha Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.