“Shteti në aksion” Shikoni efektivet e policise duke kërcyer me çiftin (Video)

458
0

Se fundmi një video e xhiruar në një lokal në Shkodër po qarkullon në rrjetet sociale ku është organizuar një dasmë.

Pamjet janë nxjerrë nga një person që ka qenë pjesë e festës dhe gëzimit të çiftit, duke treguar momentet kur disa efektivë policie, janë çuar për të kërcyer me dasmorët.

Në një video të mbërritur në redaksinë e JOQ , shihen disa policë duke kërcyer të pa shqetësuar për ruajtjen e distancës sociale.

Mesazhi i qytetarit: Shteti në aksion.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.