Shtepia lekundet nga termeti, shikoni se cfare ben macja

2906
0

Nje video hedhur në rrjet, tregon se si një mace ka ndierë termetin dhe çohet menjëherë në këmbë.

Çuditërisht, kafshet i ndiejnë disa sekonda me pare lekundjet sizmike, si qentë ashtu dhe macet e ndiejnë me heret.

Pasi nisin lekundjet, duket qartë se si macja leviz e shqetesuar dhe nuk di se cfare te bej në ato momente.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.